german ge32

„Uprzejmie informuję, że część treści na tej stronie została wygenerowana przy użyciu automatycznego tłumacza. Przepraszam za ewentualne błędy językowe lub stylistyczne. Jeśli styl pisowni jest dla kogoś problematyczny, zachęcam do zamknięcia strony. Serdecznie pozdrawiam!”

Moje doświadczenie z organicznym germanem i rakiem profesora Serge’a Jurasunasaautora książki „Zdrowie i choroba, zaczyna się w okrężnicy”.

Podczas mojej 50-letniej praktyki stosowałem wiele naturalnych związków, które badałem szczególnie w leczeniu raka i innych chorób zwyrodnieniowych. Przypominam sobie organiczny german od japońskiego badacza K. Asai jako jedno z najciekawszych, najbardziej efektywnych i fascynujących doświadczeń w moim życiu zawodowym.

Dr Alfred Vogel i ja byliśmy w bliskim kontakcie i pewnego dnia dr Vogel zadzwonił do mnie, aby powiedzieć, że wraca z Japonii i usłyszał o nowej substancji do leczenia raka o nazwie german, opracowanej przez dr Asai. Zasugerował, abym zaprosił go do przemówienia na moim Międzynarodowym Kongresie w 1974, który zorganizowałem w mieście Aix en Provence we Francji. Następnie zaprosiłem K. Asai, a on łaskawie się zgodził.

Townsend Letter zapewnia platformę dla osób badających i raportujących z zakresu medycyny funkcjonalnej i integracyjnej. Proszę wesprzeć te niezależne głosy.

W tym czasie german był prawie nieznany w Japonii i zupełnie nieznany w świecie zachodnim; ale intuicja podpowiadała mi, że to, co tu mieliśmy, było cudownym związkiem, który wkrótce zostanie przyjęty w większości krajów. Nie pomyliłem się, odkąd publikacja książki dr Asai „ Cudowne lekarstwo z germanu” zaczęła wzbudzać spore zainteresowanie. 

Właściwie w następnym roku zostałem zaproszony do Los Angeles na konwencję nowotworową. W swoim wykładzie wprowadziłem german; ale w tamtym czasie było jeszcze za wcześnie, aby publiczność zrozumiała jego wpływ.

Byłem na wczesnym etapie stosowania organicznego germanu lub Geoxy 132 w mojej klinice.

Po raz pierwszy został zsyntetyzowany i wyprodukowany przez K. Asai i jego zespół w 1967 roku w Asai Germanium Institute. Odkryłem, że organiczny german ma niesamowite właściwości lecznicze. Zasadniczo german jest organicznym półprzewodnikiem półmetalicznym o właściwościach elektrycznych występujących w kopalniach węgla; ale Asai odkrył również jego właściwości lecznicze. 

Do roku 1980, stopniowo, coraz więcej pozytywnych raportów pochodziło z Asai Germanium Institute i innych laboratoriów. Siła germanu polega na tym, że zwiększa on dotlenienie organizmu poprzez wydalanie nagromadzonego wodoru oraz metali ciężkich. Wykazano, że Geoxy 132 zwiększa interferon gamma (działanie przeciwwirusowe) we krwi, aktywuje makrofagi i komórki NK, komórki T, komórki B oraz wykazuje działanie przeciwnowotworowe. Jednak Geoxy 132, ze względu na swoje właściwości elektryczne,

Moje osobiste doświadczenia z nano germanem jonowo plazmowy.

Teraz warto wspomnieć, że po moim pierwszym spotkaniu z K. Asai zacząłem używać jego Geoxy 132 z Asai Germanium Institute w ciągu następnych 16 lat w kilkuset przypadkach raka, ale także w innych chorobach, uzyskując unikalne i niezapomniane wyniki. Utrzymywałem z nim bliski kontakt; aw następnym roku ponownie przyjechał do Europy na wykłady, a także do mojego domu. 

Potem przez lata budowałem przypadki pacjentów; i do 1987 roku zdecydowałem, że mam wystarczające doświadczenie, aby napisać książkę o germanie w oparciu o moje doświadczenie kliniczne, w tym dużą liczbę ilustrowanych przypadków pacjentów. W kolejnych latach używałem Geoxy 132 z dorosłymi, starszymi pacjentami i wieloma dziećmi. Jedną z nich była 17-miesięczna dziewczynka z marskością wątroby (po przetoczeniu krwi) stosująca 100 mg. Geoxy 132 dziennie ze spektakularnym rezultatem. 

Nie było toksyczności nawet po zażyciu organicznego germanu przez 18 miesięcy. Pojawiły się już wprowadzające w błąd doniesienia o toksyczności, występującej tylko w nieorganicznym germanie. Zarówno u dzieci jak i dorosłych stosowałam 400 mg i do 600 mg dziennie, tak jak w przypadku zaawansowanego nowotworu, uzyskując całkowite wyleczenie. 

Moja książka o germanie i raku pokazuje przykład przypadku, w którym w 1988 roku 11-letni chłopiec z rozpaczliwym stanem guza mózgu i prognozą na sześć miesięcy życia lub niewiele więcej, przyszedł do mojej kliniki ze swoim ojcem. Ten chłopiec wyzdrowiał całkowicie po przyjęciu przeze mnie kuracji 250 mg Geoxy 132 dziennie, aż do 1990 roku. Dziś chłopiec jest również lekarzem medycyny stosującym alternatywne metody. 

W mojej nowej książce Zdrowie i choroba zaczynają się w okrężnicy z udziałem prof. Serge’a Jurasunasa Natural Medicine można przeczytać o młodych pacjentach leczonych w latach 1983-1988, w rozdziale o przypadkach klinicznych na stronach 314-315 i 318-319, przy czym imponujące wyniki. Po 30 latach ci pacjenci byli nadal zdrowi, osiągając dorosłość.

Mój pierwszy pacjent z rakiem leczony organicznym germanem.

U pacjenta zdiagnozowano guza przysadki mózgowej i stracił 90% wzroku z lewego oka. W drodze na operację postanowił najpierw spróbować czegoś naturalnego. Zacząłem od 300 mg germanu dziennie; a po dwóch miesiącach odzyskał 100% wizji. Po trzech miesiącach guz zniknął. 

To naprawdę pokazało mi, jak silny jest german nawet na litym guzie. Pacjent nie przeszedł operacji ani chemioterapii. Mam podobny przypadek z dużym guzem, który został usunięty bez operacji. Dzisiaj może być inaczej; Poleciłbym operację w przypadku większości guzów pierwotnych.

Ocena toksykologiczna Germanu

Już w 1971 r. testy toksykologiczne wykonane przez Asai Germanium Institute wykazały, że organiczny półtoratlenek germanu był niezwykle bezpieczny, nawet przy dużej dawce. Wyniki te zostały powtórzone przez inne laboratoria w Japonii i USA, potwierdzając brak toksyczności organicznego germanu. Nawet przy długotrwałym stosowaniu nie było kumulacji w narządach. Stwierdzono, że po 20-30 godzinach w organizmie nie znaleziono śladów germanu, który został usunięty przez nerki. 

W testach przeprowadzonych na szczurach przez Japan Experimental Medical Institute po 90 minutach, można znaleźć tylko bardzo małą ilość germanu w nerkach, taką jak 15,00 ppm, nic w wystarczającej ilości, które mogłoby uszkodzić nerki.

Jednak odnotowano przypadki ostrej niewydolności nerek u pacjentów przyjmujących nieorganiczny german, a nie oryginalny organiczny Geoxy 132 od K. Asai. Nieorganiczny dwutlenek germanu jest toksyczny i gromadzi się w organizmie. Wiązało się to z nefrotoksycznością i ostrą niewydolnością nerek po podaniu starszym chorym i słabym pacjentom, którzy prawdopodobnie mieli już chore nerki. 

Pacjenci przyjmowali 600 mg nieorganicznego germanu dziennie przez 18 miesięcy. Pierwszy raport Okady i in. z 1987 r. zniszczył reputację germanu Geoxy 132 w dwóch przypadkach upośledzenia czynności nerek. Ponownie był to nieorganiczny dwutlenek germanu, a nie organiczny Geoxy 132.

Dwa lata później Okada zrewidował swoje wczesne stanowisko na temat półtoratlenku germanu organicznego, demonstrując bezpieczeństwo chronicznych wysokich dawek, tak jak robiłem to z moimi pacjentami przez tyle lat. Niestety szkody zostały już wyrządzone; oryginalny, wprowadzający w błąd błąd Okady z 1987 r. był nieustannie cytowany przez ponad 20 lat w artykułach i programach telewizyjnych ostrzegających ludzi, że german jest nie tylko toksyczny, ale i niebezpieczny, prowadząc do uszkodzenia nerek i śmierci.

W 1990 r. reakcja we Francji i Anglii, po opublikowaniu mojej książki, osiągnęła histeryczne proporcje, ale pojawiło się jedno interesujące pytanie: dlaczego od 1967 do 1987 r. organiczny german wykazywał stały poziom bezpieczeństwa i był używany bez oznak jakikolwiek kompromis z nerkami? Jak to się stało, że po prawie 20 latach używania Geoxy 132 w różnych dawkach z wysoką dawką do 600 mg, a nawet na dłuższą metę nie było żadnych skarg i nikt nie zmarł?

Prawdziwym problemem był zły german, zanieczyszczony nieorganiczny german pochodzący z różnych źródeł azjatyckich w celu wykorzystania potrzeby rosnącego rynku. Oczywiście możemy również odnieść się do leków farmaceutycznych; ile tysięcy umiera każdego roku z powodu toksycznych skutków? Widziałeś kiedyś taką dyskusję w telewizji? Kilka miesięcy temu we Francji zmarły trzy niemowlęta po otrzymaniu szczepionki przeciwko zapaleniu żołądka i jelit oraz gazom jelitowym. 

W środkowej części ogólnokrajowej gazety opublikowano tylko mały artykuł, w którym wspomniano, że szczepionka nie zostanie usunięta, a wystarczy jej ostrzeżenie dla lekarzy i rodziców o ryzyku. Nie byłoby już dalszego zwrotu kosztów z ubezpieczenia społecznego, ale szczepionka byłaby nadal dostępna. Recepty antypsychiatryczne dla pacjentów w podeszłym wieku są odpowiedzialne za śmierć 15 000 przypadków rocznie w USA.

Wreszcie, zgromadziłem znaczne doświadczenie w leczeniu chorób takich jak rak, twardzina, choroba Raynauda i reumatoidalne zapalenie stawów za pomocą Geoxy 132 od 1973 do około 1992, po tym, jak import germanu został zakazany w Europie. Portugalia była ostatnim krajem, w którym można go było swobodnie importować, dopóki Austria nie wywarła silnej presji na portugalski urząd ds. zdrowia, aby zakazał germanu. 

Nie było to zaskoczeniem, zwłaszcza po smutnej historii o zakazie działania antyrakowego środka Ukraina. Zobacz mój artykuł w Townsend Letter , luty-marzec 2013 („Medyczno-polityczny spisek w Austrii przeciwko naturalnemu agentowi przeciwnowotworowemu na Ukrainie”).

Oczywiście dzisiaj na rynku jest kilka źródeł germanu, ale trzeba uważać na jakość, czystość i źródło. To prawda, że Geoxy 132 jest cudownym związkiem, a nie lekiem, ale prawdziwym darem Natury lub Boga. Naprawdę przeżyłem kilka wspaniałych chwil w moim życiu z pacjentami chorymi na raka i innymi przypadkami chorób, które przedstawiłem w mojej książce o germanie. 

Nie przesadzam co do mocy tej substancji i opublikuję więcej historii o organicznym germanie i dołączę przypadki ze zdjęciami na moim nowym blogu ( https://naturopathiconcology.blogspot.com ).

Townsend Letter jest poświęcony badaniu i raportowaniu medycyny funkcjonalnej i integracyjnej. Nasze treści redakcyjne zależą od wsparcia czytelników takich jak Ty i będziemy wdzięczni za pomoc w utrzymaniu tej zawartości. Skorzystaj z okazji, aby wpłacić 50 USD lub wybrać jedną z innych kwot wymienionych na następnej stronie i zadbać o to, aby nasze niezależne głosy kontynuowały dobrą walkę ze sceptykami, którzy chcieliby nas uciszyć i zlikwidować Twoje swobody medyczne.

Piśmiennictwo

Aktywność przeciwnowotworowa makrofagów uzyskanych od myszy traktowanych Ge132. Proc Japan Cancer Association. 38. doroczne spotkanie. Tokio 1979.

Asai K. Cudowne lekarstwo, organiczny german. Publikacja japońska. 1981.

Aso H i in. Efekt przeciwnowotworowy u myszy organicznego związku germanu (Ge132), gdy stosowane są różne metody podawania. Gan do Kagaku Ryoho . 1985;12(12):2345-2351.

Jurasunas S. Le Germanium Une odpowiedź na raka et au Sida . Wyd. Wodnik Genewa 1989. Szwajcaria.

Miyao K. Toksykologia i faza pierwsza badania nad nowym organogermanium Ge132. Bieżący Inf Dis . 1980; 2:1527-9.

Mizushima Y i in. Przywrócenie zaburzonej odpowiedzi immunologicznej przez german u myszy. Int Arch Allergy Appl Immuno . 1989;63:338-339.

Okada S, Kiyana S, Oh Y i in. Trwała dysfunkcja nerek wywołana przewlekłym przyjmowaniem związków zawierających german. Aktualne badania terapeutyczne . 1987;41:265-275.

Sato I. Aktywność przeciwnowotworowa nowego, nowatorskiego związku organogermanium. Ge132. Japanese Journal of Cancer Chemiotherapy . 1979;6:79-83.

Sato I i in. Hamowanie wzrostu guza i przerzutów w połączeniu z modyfikacją odpowiedzi immunologicznej przez nowe organiczne związki germanu. J Modyfikatory odpowiedzi Biol . 1985; 4(2): 159-168.

Yashidi M, Arimori I. Wpływ Ge132 in vitro na aktywność ludzkich komórek NK. Med Biol . 1982;104:87-89.

Serge Jurasunas jest znanym na całym świecie lekarzem medycyny naturalnej i profesorem onkologii naturopatycznej z 50-letnim doświadczeniem klinicznym w leczeniu raka. Jest pionierem w opracowywaniu innowacyjnych terapii w leczeniu raka oraz ekspertem w analizie żywej krwi, oksydatywnym testowaniu suchej krwi i irydologii. Jest autorem siedmiu książek, w tym nowej „ Zdrowie i choroby zaczynają się w okrężnicy” . Serge Jurasunas stał się teraz ekspertem w testowaniu markerów molekularnych związanych z chorobą nowotworową i dalszym leczeniu. Jest uznanym na świecie wykładowcą i częstym współpracownikiem Townsend Letter .

1 Comment

Comments are closed.