nano srebro

„Uprzejmie informuję, że część treści na tej stronie została wygenerowana przy użyciu automatycznego tłumacza. Przepraszam za ewentualne błędy językowe lub stylistyczne. Jeśli styl pisowni jest dla kogoś problematyczny, zachęcam do zamknięcia strony. Serdecznie pozdrawiam!”

Metale szlachetne – dobra inwestycja również dla zdrowia…

Metale koloidalne w postaci nano cząsteczek zwłaszcza złoto i srebro były wcześnie stosowane w kontekście holistycznych procesów naturalnych. W szczególności w leczeniu chorób wirusowych, bakteryjnych, grzybiczych ale i nie tylko. Były tez stosowane w celu celu zwiększenia przepływu energii. Np. w Ajurwedzie jest taka proponowana metoda, z której ja korzystałem i korzystam po dziś dzień pomimo, że mam dostęp na bardzo wysokiej jakości nano pierwiastków. Metoda ta polega na włożeniu złotej monety do czajnika i gotowania w nim wody w celu uwolnienia cząsteczek złota.

Pierwiastki z grupy platynowców szczególnie harmonizują wszystkie funkcje narządów oraz wspomagają detoksykację ze szkodliwych związków chemicznych konserwantów ukrywanych często pod nazwą E ale i nie tylko. Jednak wraz z odkryciem penicyliny jako antybiotyku zalety terapeutyczne tych wspaniałych mikroelementów były coraz bardziej zapominane. Z czasem ponownie świat nauki zaczął się interesować cząsteczkami metali w postaci nano oraz ich wpływu na nasze zdrowie. Obecnie są to produkty po które sięgają naturoterapeuci dla holistycznego wsparcia organizmu. Sami badaliśmy różne produkty w instytutach badawczych.Również na komórkach nowotworowych i byliśmy zdumieni wynikami jak wysokie możliwości daje obecnie w leczeniu raka nanotechnologia.

Na końcu tego postu zamieszczam link do artykułu z Radia Zet o tym jak naukowcy zniszczyli raka za pomocą nano cząsteczek miedzi. Ale poza miedzią są też mieszanki z grupy platynowców ,które mają jeszcze większą skuteczność.
Co to jest koloid ? Koloidy są to  najmniejsze stałe cząstki o wielkości < 1 nanometra do maksymalnie 100 mikrometrów ,są to również cząsteczki w naturze występujące w postaci gazów, pary czy mgły. Metale koloidalne w postaci nano cząstek takie jak German, Złoto, Nano Srebro czy Cynk oferowane są w postaci roztworów wodnych o różnym stężeniu.

Producenci roztworów koloidalnych nazywają je bardzo różnie monojonowe, jonowo-plazmowe, koloidalne czy nano cząsteczkowe jest to zasadniczo bez znaczenia bo chodzi tu o wielkość cząstek a nie marketingową nazwę. Wszyscy podają w specyfikacji zawartość danego koloidu określając jego stężenie „ppm” Jednostka ppm jest bardzo wygodna do wyrażania bardzo małych stężeń, określa ile cząstek związku chemicznego przypada na milion cząstek np.wody. Dwoma parametrami należy się kierować dobierając najlepsze preparaty w postaci nano czyli zawartością danego pierwiastka w roztworze wodnym określonym jako ppm oraz wielkością cząstek. 

Większość producentów nie podaje wielkości cząstek ponieważ technologia wytwarzania za pomocą elektrolizy nie daje takich rezultatów jak za pomocą wysokiego wyładowania plazmy. Ponadto badania takie wcale nie są tanie i jest to pewna bariera dla wielu drobnych producentów. Krótko mówiąc im więcej ppm i mniejsza cząstka tym preparat będzie bardzie skuteczniejszy. Choć więcej wcale nie musi oznaczać lepiej. Ponieważ jeżeli spożyjemy za dużo danego pierwiastka to organizm nasz weźmie tyle ile mu potrzeba a resztę wydali. Dlatego dawkowanie na własną odpowiedzialność każdy musi dobrać samemu lub uzgadniając to z doświadczonym naturoterapeutą mającym doświadczenie w tym zakresie.

Cząsteczki koloidalnego metalu np. srebra mają ładunek dodatni czyli mają potencjał energetyczny. Szkodliwy patogen ma zawsze ładunek ujemny dlatego jest do srebra przyciągany i unicestwiany błyskawicznie nawet w ciągu 6 minut. Na koniec tego postu wkleję wcześniejsze posty dla przypomnienia ,które napisałem rok temu o srebrze ,złocie i platynie. Warto czasami sięgnąć po wiedzę która może być dla nas lub kogoś bliskiego bardzo przydatna.

Od dawna wiedziałem, że już średniowieczu używano srebrne sztućce oraz naczynia przez co szlachta nigdy nie chorowała gdy kraj dotknęła zaraza. Lecz specjalnie mnie ten kierunek nie kręcił do czasu aż miałem możliwość uczestniczyć w badaniach naukowych,które pokazały niezwykły wpływ nanotechnologii na nasze zdrowie. Jedynie smutnym mi było w tym wszystkim usłyszeć od znanego profesora (nazwiska nie podam),że badań tych nie możemy opublikować oficjalnie gdyż zburzyło by to obecny system współczesnej medycyny z zakresu onkologii. A profesorowi groziła by utrata swojego stanowiska.

Jednym z najczęstszych metali koloidalnych stosowanych w holistycznej praktyce zdrowotnej jest koloidalny złoto, nano srebro, platyna,german,cynk oraz iryd.
Z natury te i niektóre inne metale znajdują się już w małych ilościach w roślinach. Stąd ta wysoka skuteczność fitoterapii czyli leczenia ziołami. Po przez wysokie działanie antyseptyczne przeciwko licznym rodzajom bakterii, grzybów czy innych patogenów.

Np. czosnek, żeń-szeń,grzyby Reischi, Aloes, żywokost czy huba brzozowa (błyskoporek) zawierają german. Ponadto inne metale w postaci koloidalnej mają również swoje własne specyficzne sposoby działania.

Np. złoto koloidalne stosowane było z bardzo wysokim skutkiem przy RZS pozajelitowo przez infuzję lub podany zastrzyk w obszarze  zapalenia stawów. Zabiegi takie niemal całkowicie likwidowały bóle w stawach i człowiek mógł normalnie już funkcjonować ale to komuś było nie na rękę i pod koniec lat 90 wycofano tą metodę tak jak wycofano strofantynę oraz wiele innych dobrych specyfików. Pomimo, że wcześniejsze badania pokazały, że leczenie złotem nie daje żadnych skutków ubocznych dla chorego.

No bo i dlaczego miały by dawać skutki uboczne skoro nasz organizm sam wytwarza złoto oraz srebro w organizmie o czym się dowiedziałem z pracy naukowców z akademii medycznej przy UMCS Lublin,która jest dostępna w internecie. Złoto tak jak Ruten stosowany długo terminowo podobno może aktywować w człowieku zdolności paranormalne poprzez wpływ na szyszynkę oraz naurony w mózgu.

Sam widziałem pracę gdzie pewien pan około 60 lat z siwą brodą oraz siwymi włosami poddał się badanu w projekcie badawczym stosując nano złoto przez prawie dwa lata. Mężczyzna ten odzyskał naturalny swój czarny kolor włosów oraz brody. Oraz zwiększyła się w nim siła witalna,której od wielu wielu lat nie doświadczał.

W rzeczywistości nie ma dokładnych specyfikacji dotyczących dawkowania, czasu stosowania w przypadku pierwiastków koloidalnych. Ponieważ zastosowanie opiera się głównie na wartościach empirycznych. Dlatego dawka promująca zdrowie i czas stosowania muszą być ustalane indywidualnie poprzez testowanie na sobie.

Istnieją dwa możliwe podejścia, podczas gdy niektórzy eksperci ds. zdrowia w tym zakresie promują zastosowanie krótko terminowe gdzie stosuje się duże dawki to jednak wielu uważa ,że mniej znaczy więcej i stosuje regularnie mniejsze dawki w długim okresie czasu. Tu decyzja i wybór pozostaje już w kwestii stosującego.

Chociaż obecny zakres badań naukowych nad metalami koloidalnymi i ich korzyściami zdrowotnymi dopiero się zaczyna, to ich szeroki zakres zastosowań na przestrzeni wieków był bardzo dobrze znany. Przede wszystkim wybitne wyniki np. srebra w gojeniu się ran wyjaśniają te niezwykłe właściwości pierwiastków to jednak zanim dokładny mechanizm zostanie wyjaśniony przez naukę i ludziom przekazany minie jeszcze sporo czasu.

https://zdrowie.radiozet.pl/medycyna/wiadomosci/Naukowcy-zniszczyli-komorki-raka-czasteczkami-miedzi
https://portal.abczdrowie.pl/czy-miedz-jest-w-stanie-zniszczyc-komorki-rakowe
https://www.medonet.pl/zdrowie,nanoczastki–czyli–kon-trojanski–zabijajacy-komorki-rakowe-bez-udzialu-lekow,artykul,97974934.html

https://nanonet.pl/nanoczastki-srebra-leczeniu-raka/