pierwiastek german

„Uprzejmie informuję, że część treści na tej stronie została wygenerowana przy użyciu automatycznego tłumacza. Przepraszam za ewentualne błędy językowe lub stylistyczne. Jeśli styl pisowni jest dla kogoś problematyczny, zachęcam do zamknięcia strony. Serdecznie pozdrawiam!”

Wprowadzenie: Germanium, znane również jako GERMAN Ge32, to pierwiastek śladowy o działaniu antyoksydacyjnym. Choć jest on półmetalem i półprzewodnikiem, co umożliwia mu dobre przewodzenie impulsów elektromagnetycznych, jego znaczenie jako potencjalnego lekarstwa jest często niedoceniane. W niektórych krajach europejskich formy organiczne germanu są zakazane do zastosowań terapeutycznych, jednak istnieje wiele badań sugerujących jego pozytywny wpływ na zdrowie.

 1. Właściwości luminescencyjne germanu i jego wpływ na międzykomórkowe przekaźnictwo informacji: German wykazuje luminescencyjne działanie na gospodarkę tlenową komórek, co może mieć znaczenie w przepływie informacji między komórkami i reakcjach w układzie nerwowym.
 2. Odżywianie człowieka a organiczna forma germanu: German, jako pierwiastek śladowy, może odgrywać ważną rolę w procesach odżywiania organizmu. Może wpływać na transport tlenu we krwi oraz chronić przed wieloma chorobami związanymi z procesem starzenia się organizmu.
 3. Odtruwające działanie germanu: Niektóre badania sugerują, że germanium może mieć zdolność do odtruwania organizmu, pomagając w usuwaniu szkodliwych substancji i toksyn.
 4. German w profilaktyce większości chorób: Wraz z przeciwutleniaczami german może chronić organizm przed wieloma chorobami związanymi z procesem starzenia się, takimi jak choroby układu ruchowego, choroby degeneracyjne, choroby serca i inne.
 5. German zgodnie z tezą starożytnych „Nie szkodzić a pomagać”: Historia medycyny wskazuje na korzyści związane z dostarczaniem organizmowi wystarczającej ilości tlenu. German, jako czynnik stymulujący funkcje immunologiczne i dostarczający tlen do komórek, może wspomagać procesy zdrowienia i odnowy organizmu.
 6. German a niezbędne procesy prawidłowego funkcjonowania komórek: Germanium może odgrywać istotną rolę w procesach komórkowych, pomagając w utrzymaniu ich prawidłowego funkcjonowania i wspierając metabolizm.
 1. Znaczenie germanu na gospodarkę tlenową w organizmie człowieka: Transport tlenu we krwi jest kluczowy dla utrzymania zdrowia i prawidłowego funkcjonowania organizmu. Germanium może wpływać na transport tlenu we krwi, co ma kluczowe znaczenie dla dostarczania tlenu do tkanek i narządów. Odpowiedni poziom tlenu jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania komórek i procesów metabolicznych.
 2. Gdzie w przyrodzie występuje organiczny german? Organiczna forma germanu występuje w niektórych roślinach, takich jak czosnek, czarna rzodkiew, mięta czy aloes. Można również spotkać go w niektórych naturalnych źródłach wody mineralnej.
 3. Po co nam german? Germanium może mieć korzystny wpływ na zdrowie i pomagać w profilaktyce wielu chorób. Może wspierać funkcjonowanie układu immunologicznego, odtruwając organizm i chroniąc przed szkodliwym promieniowaniem. Jego działanie antyoksydacyjne może pomagać w zwalczaniu procesów zapalnych i chorób związanych z procesem starzenia się.
 4. Wpływ germanu na aktywność mózgu i ciała: Badania sugerują, że germanium może wpływać na aktywność mózgu, poprawiając funkcje poznawcze i koncentrację. Może również wspierać ogólne samopoczucie i energię organizmu.
 5. German a interferon, jako gracz w zespole immunologicznym: Niektóre badania wskazują, że germanium może wpływać na produkcję interferonu, co jest istotne dla funkcjonowania układu immunologicznego i zwalczania infekcji.
 6. Korzyści z obecności germanu w organizmie człowieka: Obecność germanu w organizmie może przyczyniać się do poprawy funkcjonowania różnych układów i narządów. Może mieć działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwnowotworowe oraz wspierać procesy regeneracji tkanek.
 7. Tlenoterapia hiperbaryczna: Terapia ta w połączeniu z Germanem może przynieść niesamowitą poprawę stanu zdrowia pacjenta.

Czesc materialu pochodzi z audioboka Dr Renaty Zarzyckiej Germanium zakazany pierwiastek. Nadzieja na uzdrowienie dla wielu chorych.

Oraz z Niemieckiej książki „Organische Germanium – hofnung fur viele kranken” gdzie przetlumaczylem spis tresci oraz fragmenty z przypadkami „cudownego uzdrowienia”.

 1. Pierwiastek german 17
 2. Występowanie germanu w węglu 19
 3. German i rośliny 21
 4. Broń do samoobrony 24
 5. Synteza organicznego związku germanu 27
 6. Testuję na sobie organiczny german 29
 7. Wpływ na zwierzęta 31
 8. German jako lek eksperymentalny 32
 9. Mechanizm działania 33
 10. Wymiana tlenu 35
  German i zdrowie
 11. Dobrze zbilansowana dieta – warunek
  zdrowie 37
  druga ciąża 38
 12. Narodziny zdrowego życia 39
 13. Przyczyny braku tlenu w organizmie 43
 14. Stres 44
 15. Eliksir Życia 46
  German w leczeniu chorób ogólnych
 16. Kliniczne metody leczenia 49
 17. Wyciąg z metryki Dyrektora Poradni 50
 18. Przypadki z dokumentacji klinicznej 55
 19. Dwa obszary zastosowań germanu 56
 20. Skuteczność w chorobach oczu 58
 21. Skuteczność w nadciśnieniu 58
 22. Wpływ germanu na gruczoły 59
 23. Doświadczenia z Ge: Dr. Takahiro Tanaka 61
 24. Doświadczenia z Ge: Dr. Okazawa 64
 25. Ochrona przed skutkami zanieczyszczenia środowiska. 72
 26. Wpływ na dzieci 74
 27. German i Duch 79
 28. Leczenie psychozy depresyjnej 81
  XIV Wizyta na Światowym Kongresie Naturopatii 86
 29. Wniosek 87
  German w leczeniu raka
 30. Atak na komórki rakowe 89
 31. Zapobieganie przerzutom 92
 32. Doświadczenia z rakiem płuc i prostaty 93
 33. Pochwała dla germanu w raku płuc 94
 34. Walka pacjenta ze złośliwą chrząstką… . 96
 35. Moja walka z rakiem gardła 100
 36. German i białaczka 104
 37. Śmierć wdowy. . . 106
 38. Śmierć dziewczynki 109
 39. Spokojna śmierć 114
 40. Uwagi końcowe 114
  Od logicznego świata nauki do mistycznego świata Boga
 41. Cudowna woda 117
 42. Woda z Lourdes 118
 43. Yamabuki-no-Omizu (japońskie źródło górskie) 119
 44. Kąpiel w Germanie 120
 45. Religia, wróżbiarstwo i german

Kilka klinicznych przypadkow z uzyciem Germanu do leczenia:

Atopowe zapalenie skóry (chłopiec, 8 lat, waga 21 kg) Typowe objawy pojawiły się kilka miesięcy po urodzeniu całe ciało. Był leczony przez specjalistów z różnych szpitali przebadany, poddany wielu zabiegom, w tym jednemu z glukokortykoidem, ale bez powodzenia. Później szedł mocniej Ciągłe swędzenie i drapanie. To miało komplikacje Konsekwencje takie jak ostry stan zapalny, wysypka, obrzęk, miejscowa gorączka z wyraźnym bólem. Przepisano organiczny german, 4 x dziennie 20 mg/kg masy ciała, po każdym posiłku i przed snem. Ponadto cierpiących Obszary wcześnie po przebudzeniu i przed snem z maścią germanową wcierać. Po dwóch miesiącach kuracji stan okolic łokci poprawił się* i stawy kolanowe i przestał się drapać. biorąc germanu trwa.

Podostra neuropatia mielo-wzrokowa (50-letnia kobieta, waga 48 kg) Przed jazdą około 15 zaczęła się ostra niepełnosprawność sensoryczna i z powodu ciężkich zaburzeń motorycznych obu kończyn dolnych miała trudności ze wstawaniem, a chodzenie stało się niemożliwe. Wzrok stopniowo się pogarszał, a w lewym oku stał jest praktycznie ślepa. Na badanie musiała przyjechać na wózku inwalidzkim. Upośledzenie czucia w podudziach było głębokim zanikiem mięśni i narastające osłabienie mięśni stało się widoczne, i oni wykazał zespół układu piramidowego. Czasami też mogła to zrobić nie trzymać wody. Zgodnie z zaleceniami przyjmowała 40 mg/kg masy ciała dwa razy dziennie German w kapsułkach po śniadaniu i kolacji. Dalej powinna zaszczepiać germanowe krople do oczu 5 razy dziennie lub częściej. Po około 2 miesiącach zaczęła chodzić o kulach. Jak kiedy trzy miesiące później trafiła do kliniki, była w stanie chodzić i wymagała jeszcze tylko jeden kij.

Zapalenie nerwu pozagałkowego, całkowita ślepota (32-letnia kobieta, waga 50 kg) Około rok temu jej wzrok zaczął się pogarszać i stopniowo doprowadziła do prawie całkowitej ślepoty bez rozróżniania Dzień i noc. Leczyła się w znanych klinikach okulistycznych bez powodzenia. Pacjentce w towarzystwie ojca wyraźnie powiedziano, że to sukces było wątpliwe, ponieważ wszyscy obecni lekarze zrezygnowali z idei uzdrowienia miał. Ojciec i córka nalegali jednak na leczenie rozpoczęto od 40 mg/kg wagi po śniadaniu i Kolacja i wkroplenie 8 x 1 kropla i nałożenie balsamu pod oczy. Rezultatem było to, że w ciągu miesiąca pacjent był dzień i noc noc mogła znowu rozróżnić. Wzrok poprawił się w ciągu 2 miesięcy 0,1, za trzy miesiące do 0,4, a po 6 miesiącach do 1,0. Nie trzeba dodawać że, że pacjentka i jej rodzina byli pełni radości i powiedzieli poprawa jest cudem.

Zwyrodnienie móżdżku (kobieta, 25 lat, waga 48 kg) Około trzech lat temu zaczęły się pojawiać trudności chodziła i mówiła, aż w końcu nie mogła już chodzić. Straciła też zdolność pisania, miała drżące oczy, szum w uszach (dzwonienie w uszach) i drżenie kończyn. Przez 8 miesięcy chodziła z jednego Specjaliści do innych, ostatnio powiedziano jej, że była w cierpiał na zwyrodnienie móżdżku. Ponieważ jednak przyczyna tego pozostała niejasna, nie ma jak jej pomóc. Kiedy w końcu od ojca i brata została zaniesiona do naszej kliniki, faktycznie była kaleką. Przepisano jej organiczny german w dawce dwa razy dziennie. 40 mg/kg masy ciała przed śniadaniem i kolacją. W granicach Miesiąc nastąpiła poprawa wady wymowy, po 5 miesiącach nastąpiła poprawa Upośledzenie pisarskie, a także drżenie powiek i kończyn ustąpiło. Po 10 miesiącach nie tylko język i Niepełnosprawność pisarska ale mogła stać o własnych siłach i trochę uruchomić. Dzwonienie w uszach i drżenie całkowicie ustało. ona bierze więcej germanu.

Wątrobiak (mężczyzna, 56 lat, waga 66 kg). Od początku czerwca 1977 roku objawy takie jak utrata apetytu, utrata masy ciała, ogólne zmęczenie i wzdęcia brzucha występować. Trafił do szpitala na leczenie, gdzie przeprowadzono badanie Rak wątroby ujawniony przez nakłucie, scyntygram itp. Wszedł do Germanium Clinic na polecenie lekarza prowadzącego szpital. Wynik badania wykazał wyraźny przypadek raka wątroby i śledziona, którą można wyczuć na około sześciu palcach od łuku żebrowego mógłby się stać. stwierdzono płyn w jamie brzusznej i anemię, ale bez żółtaczki. Zalecono organiczny german w dawce 3 x dziennie. 35 mg/kg masy ciała przed posiłkami. Pacjentka przywieziona 3 sierpnia List od lekarza z prośbą o codzienną kroplówkę Dodanie 5% dekstrozy do roztworu germanu. Ponadto codziennie otrzymywał zastrzyk dożylny (10 ml roztworu z 200 mg organicznego germanu) 3 x dziennie 60 mg/kg wagi w kapsułkach przed posiłkami, także 1 czopek dziennie po stolcu. Od 2 września wstrzyknięcie zwiększono do 320 mg/dg. podniesiony. Według opinii lekarza prowadzącego, pacjentka robiła dobre postępy zrobił, kiedy złapał gorączkowe przeziębienie w połowie listopada. Na początku grudnia wodę w jamie brzusznej oceniono na 2500 ml. W tych okolicznościach codzienne zastrzyki były włączone 600 mg od 15 grudnia do przepisanych już kapsułek i czopków. Kiedy pacjent wrócił do szpitala 13 stycznia 1978 roku, to było to Woda zniknęła z brzucha, ani z wątroby, ani z Wykryto guza śledziony. Egzamin 28.3. pokazał on prawie normalny. Lekarz prowadzący przyznał, że jak dotąd nie ma takich skutecznych wynaleziono lek na raka. Zadziwiające jest również to, że żaden wystąpić skutki uboczne. Zastanawiam się dzisiaj, czy tak naprawdę był rakiem.

Zespół nerczycowy (mężczyzna, 80 lat, waga 55 kg) Około rok temu pojawił się obrzęk w podudziach, a on przebywał przez kilka miesięcy w publicznym szpitalu Glukokortykoidy i środki hamujące immunizację itp. leczone, ale obrzęk narastał i rozszerzył się na brzuch i jamy klatki piersiowej. W końcu rozwinął się ogólny obrzęk skóry. Zastosowano jednak Lasix i inne leki moczopędne obrzęk pozostał. Kiedy trafił do naszej kliniki, mógł nie chodź. Badanie wykazało całkowitą zawartość białka 5,8 g/dl, białko surowicy 2,7 ​​g/dl, cholesterol 310 mg/dl oraz Azot mocznikowy 24 mg/dl (inne nieokreślone). Ponieważ nie można było zmierzyć 24-godzinnej wartości białka w moczu, pierwsza ilość zmierzona rano i wykazała 300-500 mg/dl. The Ciśnienie krwi wynosiło 190:120. Był to organiczny german w kapsułkach 30 mg/kg wagi i przepisany 3 razy dziennie po posiłkach. Jednak od obrzęku zmniejszała się zbyt wolno nawet po 2 tygodniach, dawkę zwiększono do 3x codziennie 40 mg zwiększone. Teraz obrzęk zaczął znikać, na początku z klatki piersiowej, potem z brzucha, a trzy tygodnie później już były występuje tylko w kończynach dolnych. Jego waga spadła do 51 kg, po kolejnych 2 tygodniach zniknęły również z nóg, w tym samym czasie waga spadła do 49 kg. Badanie wykazało teraz całkowitą zawartość białka w surowicy 6,1 g/dl, białko surowicy 4,2 g/dl i azot mocznikowy 21 mg/dl. The ciśnienie krwi było prawidłowe. Pacjent nie podlega dalszemu podawaniu germanu ze względu na swoje codzienne nawyki i dietę pod obserwacją.

Poniższe przykłady zostały zaczerpnięte z historii przypadków kliniki w celu zwiększenia skuteczności organicznego germanu na choroby uważane za nieuleczalne.

Przypadek 1 (choroba Becka – 42-letni mężczyzna, rolnik) Pacjent miał około pięciu miesięcy utraty wzroku i w chwili przyjęcia do szpitala miał trudności z chodzeniem, gdzie zdiagnozowano chorobę Becka. To leczenie nie przyniosło ulgi, a jego stan nadal się pogarszał. Kiedy trafił do naszej kliniki w opłakanym stanie, musieliśmy to zrobić pomagają mu dwie osoby. Mieliśmy już kilka przypadków tej choroby, z dużymi dawek germanu można było wyleczyć. Lekarz wysłał go z jednym Zapas domowy na 20 dni, gdzie powinien przyjmować 1,5 g dziennie. W szczególności Zasugerowano mu, jak ważne jest dla niego prawidłowe odżywianie i nastawienie psychiczne. Dziesięć dni później zadzwonił do kliniki i zgłosił swoją wizję zaczął się poprawiać, poprawia się również jego stan ogólny lepiej każdego dnia. 20-go dnia przyszedł po nową dostawę. Był totalnym inna osoba. Istnieją trzy inne przypadki tej choroby spowodowanej przez german poprawiło się lub przynajmniej przyniosło pomoc. Przypadek 2 (Zaburzenia czynności wątroby – 30 lat mężczyzna) Organiczny german ma wyraźny wpływ na zaburzenia czynności wątroby (trzeci serie obrazów). Pacjent miał ponad 3 lata z powodu transfuzji krwi cierpiał na wirusowe zapalenie wątroby. Raz za razem musiał jechać do szpitala. Nieudane zabiegi spowodowały ciężką depresję. Kuracja germanem wyleczyła dolegliwość, jakby z a lekarz niedawno potwierdził, choć trwało to dwa lata. Cienka linia daje normalne wartości dla GOT i GPT z 30 jednostkami włączony (10-40 dla GOT). W przypadku S. wartości te wzrosły w maju 1972 r pomimo leczenia germanem, być może z powodu zmęczenia o zmianie pracy. Odsetek wyzdrowień pacjentów z marskością wątroby podczas leczenia z germanem jest wysoka. Jest to szczególnie godne uwagi, biorąc pod uwagę tę chorobę jako jedną z najtrudniejszych do wyleczenia chorób wątroby ma zastosowanie. Około dziesięciu naszych pacjentów z marskością wątroby jest spowodowanych Uniknął śmierci dzięki terapii germanowej.

Przypadek 2 (Zaburzenia czynności wątroby – 30 lat mężczyzna) Organiczny german ma wyraźny wpływ na zaburzenia czynności wątroby (trzeci serie obrazów). Pacjent miał ponad 3 lata z powodu transfuzji krwi cierpiał na wirusowe zapalenie wątroby. Raz za razem musiał jechać do szpitala. Nieudane zabiegi spowodowały ciężką depresję. Kuracja germanem wyleczyła dolegliwość, jakby z a lekarz niedawno potwierdził, choć trwało to dwa lata. Cienka linia daje normalne wartości dla GOT i GPT z 30 jednostkami włączony (10-40 dla GOT). W przypadku S. wartości te wzrosły w maju 1972 r pomimo leczenia germanem, być może z powodu zmęczenia o zmianie pracy. Odsetek wyzdrowień pacjentów z marskością wątroby podczas leczenia z germanem jest wysoka. Jest to szczególnie godne uwagi, biorąc pod uwagę tę chorobę jako jedną z najtrudniejszych do wyleczenia chorób wątroby ma zastosowanie. Około dziesięciu naszych pacjentów z marskością wątroby jest spowodowanych Uniknął śmierci dzięki terapii germanowej.

Inne zastosowania germanu

Udar – Pewnego dnia starszy mężczyzna z mojego sąsiedztwa cierpiał nagle dostał udaru mózgu i stracił przytomność. Natychmiast sprowadzono lekarza pierwszego kontaktu z okolicy, który jednak nie mógł podać mu tlenu mógł dać, stał tam i nic nie robił. Syn mężczyzny pobiegł do mnie po pomoc i dałem mu roztwór germanu i pokazywał mu, jak wkładać je do ust lub za pomocą rurek podany do nosa.

Po kilku godzinach dostał odzyskał przytomność i mógł mówić. Widziałem go dla zabawy ponownie do tego samego lekarza i krzyknął: „To duch”. W tamtych czasach mówiłem wszystkim: jeśli ktoś nagle cierpi udar mózgu, należy mu podać german w ciągu 6 godzin włożyć do ust lub nosa. To uratowało dwóch strażaków, którzy cierpieli z powodu zatrucia tlenkiem węgla mieli i byli bliscy śmierci. również pozornie martwy robotnik budowlany został przywrócony do życia.

Dotyczy to także do zmiękczania mózgu. Kiedy takie rzeczy się zdarzają, lekarze są zdumieni i zapytać, czy mimo wszystko nie uprawiam magii. dlatego nalegam starzy ludzie z lękiem przed udarem zawsze germanu należy zabrać ze sobą, gdy wychodzą,

Choroba Raynauda – Pewnego dnia przyszła do mnie pani, który był kiedyś popularną gwiazdą filmową, a teraz jest aktywnym nauczycielem pracuje w tradycyjnym tańcu japońskim. Zaczęła mnie od niej zgłaszać utrzymujący się przez pewien czas silny ból palców rąk i nóg. Widziała wielu lekarzy i wszyscy mówili jej to samo powiedział, że wyleczenie nie jest lub jest prawie niemożliwe.

Kiedy usłyszała że jej choroba została zdiagnozowana jako Raynaunda, Mogłem zrozumieć reakcję lekarzy; ponieważ tutaj Kończyny wyżarte przez gangrenę, i to w zaawansowanym stadium Trzeba amputować scenę. Na szczęście udało mi się jej opowiedzieć cztery cierpliwe losy powiedzieć, kto został uzdrowiony w stosunkowo krótkim czasie przez traktowanie germanem.

Powiedziałem to chwilę Zaproponowałem jej szklankę whisky z roztworem germanu. wytłumaczyłem Jej, że german zwiększa zawartość tlenu w organizmie i choroba leczy się w ten sposób. Nagle spojrzała na mnie ze złością i stwierdziła Proponowałbym jej tylko alkohol. Pomimo mojego ubezpieczenia powiedział, że byłby to german, efekt, który ona mianowicie uczucie wielkiego ciepła w całym ciele byłoby jak po alkoholu.

Odpowiedziałem: „To tylko dowód, że german już zaczął działać. Po prostu dziwię się, że tak jest reaguje szybko.” Kilka minut później nagle zawołała: „Spójrz ty, dr Asai, moje ręce zrobiły się różowe! Kiedy usiadła naprzeciwko mnie, jej ręce były blade jak wosk zauważony.

Teraz przez strumień ciepła pokazali intensywność różowe i trudno było uwierzyć, że to te same dłonie który właśnie wyglądał tak chorobliwie blady. Ale była jeszcze jedna niespodzianka; bo kiedy ona wstała do chodzenia, nie miała trudności z chodzeniem więcej, ból zniknął, a ona wyrzekła się tych dwóch pomocników, którzy mi je przynieśli.

Skuteczność w chorobach oczu

W swojej praktyce często spotykałem pacjentów niewidomych cierpiących na różne choroby naczyń krwionośnych siatkówki, takie jak jaskra, zaćma, odwarstwienie siatkówki, zapalenie siatkówki czy choroby nerwu wzrokowego. Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że skuteczność germanu w tych przypadkach była niezwykła.

Niejednokrotnie byłem świadkiem poruszających scen, gdzie pacjenci, widząc ponownie, płakali i wykrzykiwali ze szczęścia: „Teraz widzę!” Inni, którzy wciąż pozostawali w ciemności, mówili: „Gdybym tylko mógł znów widzieć, doktorze, oddałbym wszystko. Gdyby to była kwestia pieniędzy, zaciągnąłbym nawet długi, byle odzyskać wzrok.”

Obserwując ludzi, dochodzę do wniosku, że niektórzy nie rozumieją prawdziwej wartości wzroku, są skłonni do złych uczynków i zachowań podyktowanych chciwością. Nie ma większego szczęścia niż możliwość widzenia — to przesłanie często wynika z moich doświadczeń.

Na Międzynarodowym Kongresie Angiologii miałem okazję spotkać profesora okulistyki z State Medical College w Rio de Janeiro, który podzielił się swoimi obserwacjami. Jego badania wskazują, że stosowanie germanu przynosiło zaskakująco dobre wyniki w leczeniu zaćmy u pacjentów, którzy byli praktycznie niewidomi. Profesor potwierdził, że german ma zdolność odmładzania naczyń siatkówki, co czyni go skutecznym w walce z jaskrą i zaćmą.

Skuteczność w nadciśnieniu

Szeroko zakrojone testy na zwierzętach i testy kliniczne wielokrotnie wykazały że organiczny german zapewnia doskonałe efekty nadciśnienie tętnicze i zaburzenia pracy serca. Szczura z indukowanym nadciśnieniem leczono germanem, i ciśnienie krwi wróciło do normy. Z dalszym spożyciem ale nie tonie dalej, jak ma to miejsce w przypadku innych środków obniżających sprawa jest.

Podczas sekcji zwłok stwierdzono wyraźną różnicę między wykryto w sercach szczurów traktowanych germanem i szczurów kontrolnych. Ta pierwsza nie wykazywała chorobliwej dylatacji, a powierzchnia była czerwona, błyszcząca i zdrowa. Drugi był ogólnie pokryty pęcherzami i wyłączony brudny szary kolor. Nadciśnienie tętnicze jest jednym z najczęstszych i uciążliwych choroby naszych czasów.

Organiczny german może być używany jako doskonały Środki do leczenia tej choroby są uważane za konieczne jego działanie bez skutków ubocznych zwykłych środków obniżających. W lipcu 1972 uczestniczyłem w Międzynarodowym Kongresie Angiologicznym Rio de Janeiro i przeczytaj krótki esej o niezwykłym Skuteczność organicznego germanu na nadciśnienie. Chwila kongresu musiałem się dowiedzieć, że nie ma na to ani jednego lekarstwa stwierdzono brak skutków ubocznych. Niemiecki lekarz wyjaśnił mi: „Pacjenci z nadciśnieniem tętniczym mogą w każdej chwili umrzeć. To tak, jakby żyli z bombą zegarową w swoim ciele.

Dlatego mimo wszystko biorą na siebie obniżenie środków ich szkodliwych skutków ubocznych, ponieważ oznaczają zaburzenia czynności wątroby i serca jest wciąż lepsze niż całkowite poddanie się”. To dla mnie szok. Jednak we współczesnej medycynie to Logika zaakceptowana, ponieważ przede wszystkim próbuje leczyć objawowo. „Słyszałem” – powiedziałem moim słuchaczom – „to zbyt często Spożycie redukujące oznacza, że ​​szkoda często przewyższa korzyści jest, ponieważ ciśnienie krwi jest wtedy obniżane jeszcze bardziej, nie mówiąc już o jednym od skutków ubocznych.

Przeciwko temu przedawkowanie germanu nie wykazuje takich szkodliwych skutków. Po prostu obniża ciśnienie krwi do normalnego poziomu, ale nigdy poniżej. Wręcz przeciwnie, wzrasta ciśnienie krwi w niedociśnieniu do wartości prawidłowych.” Reakcja moi słuchacze w to nie wierzyli, ale ja byłem przekonany utwierdzono się tylko, że obecnie lekarstwem jest tylko german nadciśnienie jest.

German w formie organicznej występuje w niektórych roślinach oraz produktach spożywczych. Oto kilka przykładów:

 1. Czosnek: Czosnek jest jednym z najlepszych naturalnych źródeł germanu. Zawiera go w większych ilościach niż inne rośliny. Jednak warto zauważyć, że stężenie germanu w czosnku może różnić się w zależności od odmiany i warunków uprawy.
 2. Grzyby: Niektóre gatunki grzybów, takie jak pieczarki, maślaki, kozaki, reishi i maitake, również zawierają german w niewielkich ilościach.
 3. Jęczmień: Jęczmień jest rośliną, która może akumulować german w swoich liściach. Jęczmień jako składnik diety może dostarczyć niewielkie ilości tego pierwiastka.
 4. Orzechy brazylijskie: Orzechy brazylijskie są bogate w różne minerały, w tym w german w niewielkich ilościach.
 5. Niektóre warzywa: Pewne warzywa, takie jak brokuły, kapusta, szpinak i papryka, również mogą zawierać niewielkie ilości germanu.

Podsumowanie: German, jako pierwiastek śladowy o właściwościach antyoksydacyjnych i wpływie na gospodarkę tlenową, ma potencjalne właściwości lecznicze. Jego działanie na układ odpornościowy, transport tlenu, oczyszczanie organizmu oraz poprawa ogólnego samopoczucia może być nadzieją dla wielu chorych!

German zwiększa działanie komórek NK (czyli natural killers cells) o których wspomnę w kolejnym artykule o Kordycepsie.

Organiczne formy Germananu


German jest pierwiastkiem, który naturalnie występuje w różnych pokarmach i roślinach. Oto kilka przykładów produktów bogatych w german:

 1. Owoce morza: Małże, tuńczyk i łosoś są znanymi źródłami germanu. Zawierają go dzięki swojej diecie, która obejmuje mikroelementy z wód morskich i oceanicznych.
 2. Produkty mleczne: Mleko i masło również mogą zawierać german, co jest wynikiem diety zwierząt hodowlanych oraz mineralnego składu ziemi, na której rosną rośliny używane jako pasza.
 3. Produkty roślinne: Sok pomidorowy i fasola z puszki to dobre źródła germanu. Rośliny te mogą akumulować german ze środowiska, jeśli występuje on w glebie, w której rosną.

Ponadto warto wspomnieć o innych źródłach germanu:

 • Czosnek, aloes i żeń-szeń: Te rośliny są często wymieniane jako bogate w german, szczególnie w literaturze dotyczącej medycyny naturalnej.
 • Zboża i nasiona: Choć zawierają go w mniejszych ilościach, również mogą być źródłem tego pierwiastka.
 • Herbaty ziołowe: Szczególnie te, które zawierają suszone zioła i rośliny lecznicze, mogą dostarczać minimalne ilości germanu.

Zawartość germanu w pokarmach może różnić się w zależności od warunków glebowych, w których rosną rośliny, a także od metody przetwarzania i przygotowania pokarmów.

1 Comment

 • […] przypadkach, suplementacja antyoksydantami (np pierwiastki z rodziny platynowców takich jak German Ge32) może być stosowana pod nadzorem lekarza, aby wspomóc naturalne mechanizmy obronne […]

Comments are closed.